Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

garagni vorota

Типи гаражних воріт

Типи гаражних воріт

Компанія пропонує у Львові два типи гаражних воріт, що відрізняються один від одного системою балансування полотна.

Львів Гаражні ворота серії Classic

Максимальний розмір воріт даної серії становить 5000 x 3085 мм.

Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин, розташованих над полотном воріт.

  • Конструктивні особливості

Гаражні ворота серії Classic Сполучна муфта Храпова муфта

Проміжні петлі Роликові кронштейни

Ущільнювачі

   У гаражних воротах застосовується регульована сполучна муфта, яка дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини валу відносно один одного. Це дозволяє забезпечити рівномірний натяг тросів.

   У стандартний комплект гаражних воріт входить спеціальний пристрій (захисна храпова муфта), яка встановлюється на кожну торсіонну пружину. У разі поломки пружини цей пристрій блокує вал і не дає полотну воріт впасти. Храпові муфти поставляються без додаткової надбавки до ціни.

   Проміжні петлі з нержавіючої сталі володіють високими антикорозійними властивостями. Петля має форму «гнутий лист», завдяки чому володіє високими характеристиками міцності і забезпечує надійне з'єднання комірних панелей.

   У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч-панелей до отвору, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію гаражних воріт. Кронштейни виготовлені з корозійно-стійких матеріалів (нержавіюча сталь та алюміній). Дані матеріали не схильні до корозії, що гарантує надійну роботу гаражних воріт протягом всього терміну їх експлуатації.

   По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору.

Типи монтажу гаражних воріт

Три типи монтажу гаражних воріт (низький, стандартний і високий) дозволяють встановлювати гаражні ворота Classic практично в будь-який гаражний отвір.

Стандартний монтаж

Низький монтаж

Високий монтаж

Для монтажу гаражних воріт Classic необхідна перемичка всього 100 мм при ручному управлінні і 125 мм при використанні електроприводу.

Більш детальну інформацію можна отримати в Проспекті "Опис конструкцій і технічні дані для монтажу гаражних і промислових секційних воріт.

Львів Гаражні ворота серії Standard

Максимальний розмір воріт серії Standard становить: ширина - 3500 мм, висота - 3085 мм.

Відмінна особливість гаражних воріт даної серії полягає в тому, що балансування маси їх полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування. Пружини розтягання забезпечують легкість ходу гаражних воріт і запобігає їх мимовільному опусканню.

Пружини розтягання в гаражних воротах серії Standard розташовані між полотном воріт і вертикальними напрямними - по дві з кожного боку.

Використання пружин розтягування дозволяє значно скоротити час монтажу воріт. Процес монтажу гаражних воріт від його початку до здачі об'єкта замовнику займає всього 2,5-3 години.

Секційні ворота серії Standard можуть монтуватися практично в будь-який гаражний отвір. Для їх установки необхідна перемичка всього 100 мм, що дуже зручно в разі заміни старих залізних воріт на сучасні секційні ворота.

Більш детальну інформацію можна отримати в Проспекті «Опис конструкції та технічні дані для монтажу гаражних воріт», серія «Standard».

Конструктивні особливості

Гаражні ворота серії Standard Пружина в пружині Роликові кронштейни

Система регулювання натягу пружин Прихований монтаж кінцевих профілів

   Система «пружина в пружині» надає додаткову безпеку воротах. Ця система забезпечує захист від відскоку (викиду пружин з направляючих) при поломці однієї з пружин. Унікальний спосіб кріплення пружин захищена патентом.

   У конструкції гаражних воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч-панелей до отвору, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію воріт.

   Зручна система регулювання натягу пружин. Посилити або послабити натяг пружин можна безпосередньо при монтажі або в ході подальшої експлуатації воріт.

   Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість гаражним воротам у зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку гаражних воріт.

★ Гаражні ворота Львів


Термін виконання:
Термін виконання
  Вікон в білому кольорі 10 днів,  |   Ролокасет 5 днів,  |   Жалюзі 4 дні,  |   Штучного каменю 10 днів,  |   Тканевих ролет 5 днів,  |   Москітних сіток 2 дні,  |   Підвіконників 3 дні,  |   Натурального каменю мармур, граніт 7 днів,  |   Ціни на вікна,  |   Ціни на ролокасети,  |   Ціни на гаражні ворота,  |   Ціни на підвіконня,  |   Ціни на жалюзі,  |   Ціни на штучний камінь,  |   Ціни на москітні сітки,  | Детальніше...
   |   
Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури