Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Поспішай! Акція до чорної п'ятниці - монтаж підвіконня зі знижкою 50%

Підвіконники з натурального мармуру

підвіконники з мармуру та граніту

Наша компанія пропонує вам використовувати  підвіконня з мармуру для створення вишуканого дизайну вашої квартири. Підвіконня виготовляються з каменю, який видобувається в каньйонах України, Франції, Італії та Туреччини.

Наші підвіконня з мармуру виготовляються на сучасному обладнанні з  дотриманням всіх особливостей технології цього складного процессу.

Переваги використання натурального мармуру в якості підвіконників:

  • мармур не боїться вологи та температурних перепадів
  • поверхня мармуру має унікальний неповторний вигляд на відміну від стандартних кольорів пластикових підвіконників 
  • великий вибір варіантів фасок підвіконників з мармуру
  • великий вибір кольорової гамми підвіконників з мармуру, природні кольори підвіконників
  • можливість безшовного виконання або підгонки з майже непомітним швом для підвіконників великих розмірів або нестандартної форми
  • розкішний вигляд підвіконників з мармуру - робить надзвичайно "багатим" та неповторним інтер′єр вашої квартири, тоді як пластикові підвіконня виглядають досить банально.
  • також з мармуру можна виготовити кухонну столешню, столик, полки, сходи, облицювання ванної кімнати - в такому випадку весь інтер′єр приміщення виглядатиме гармонійно, розкішно і в одному стилі.
Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури