Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Весенние тёплые скидки во Львове на нашу продукцию. Выгодное по цене предложение на окна REHAU. Цены на жалюзи снижены. Скидки на ролокассеты, роллеты высокого качества. Цена также понижена на подоконники из искусственного камня - теперь по новой, еще более доступной цене.

ОКНА-30% РОЛОКАССЕТЫ-14% ПОДОКОННИКИ-20%

ПРЕДЛОЖЕНИЕ С 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА

Берегите себя и будьте живы!

Поспішай! Акція до чорної п'ятниці - монтаж підвіконня зі знижкою 50%

Підвіконники з натурального граніту

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

Наша компанія пропонує вам використовувати підвіконня з граніту для створення вишуканого дизайну вашої квартири. Підвіконня виготовляються з каменю, який видобувається в каньйонах України, Франції, Італії та Туреччини.

pidvikonnya-granit pidvikonnya-granit pidvikonnya-granit

Наші підвіконня з граніту виготовляються на сучасному обладнанні з  дотриманням всіх особливостей технології цього складного процессу.

Переваги використання натурального граніту в якості підвіконників:

  • граніт є одним з найтвердіших природних матеріалів, вироби з граніту стійки до природніх впливів протягом тисячоліть!
  • граніт не боїться вологи та температурних перепадів
  • поверхня граніту абсолютно стійка до подряпин на відміну від більшості дешевих пластикових підвіконників
  • великий вибір варіантів фасок підвіконників з граніту
  • вибір кольорової гамми, природні кольори гранітних підвіконників
  • можливість безшовного виконання або підгонки з майже непомітним швом для підвіконників великих розмірів або нестандартної форми
  • розкішний вигляд підвіконників з граніту робить надзвичайно багатим та неповторним інтер′єр вашої квартири, тоді як пластикові підвіконня виглядають досить банально.
  • також з граніту можна виготовити кухонну столешню, столик, полки, сходи, облицювання ванної кімнати - в такому випадку весь інтер′єр приміщення виглядатиме гармонійно, розкішно і в одному стилі.
 
Підвіконня з граніту Львів, Буськ, Дрогобич, Тернопіль, Івано-Франківськ, граніт підвіконники гранітні Городок, Броди, ціни на підвіконникі гранітні.
За вашим замовленням здійснюємо замір, виготовлення та встановлення підвіконників з граніту, мармуру, штучного каміню, максимальний термін виконання замовлення на підвіконникі складає - від 3-х до 10 робочих днів! Більше інформації за номером телефону: +380676733662, (032)2970326. Взірці та кольорову гамму підвіконників з мармуру, штучного каменю, граніту можна побачити за адресою: м.Львів, вул. Ветеранів 5 магазин вікон "Квартал-А".
Баннер
Баннер

Поиск по сайту

Мансардні вікна

Баннер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури