Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Жалюзі горизонтальні

Жалюзі горизонтальні

     Жалюзі Львів   Жалюзі Львів   Жалюзі Львів

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм, які пофарбовані в різні кольори. Практичне, функціональне і недороге рішення для оформлення вікна. Простота в догляді за алюмінієвими ламелями, зручність експлуатації, широкі можливості застосування роблять їх використання практично універсальним. Велика колірна гамма дозволяє Вам вдало підібрати колір для будь-якого інтер'єру. Асортимент алюмінієвих ламелей включає більше 25 кольорів.

Жалюзі горизонтальні алюмінієві - це класика жанру. Горизонтальні жалюзі одні з самих практичних видів жалюзі. Легкі, витончені - вони чудово вписуються як в строгий офісний інтер'єр, так і в атмосферу домашнього затишку. Горизонтальні алюмінієві жалюзі мають відмінні сонцезахисними властивостями. Вони прості у догляді, не деформуються, не вбирають пил і бруд, не накопичують статичну електрику.

Алюмінієві жалюзі - найпоширеніший і самий універсальний тип горизонтальних жалюзі. Не поступаються їм в практичності і жалюзі з пластика. Виготовлення жалюзі з алюмінію і пластика набуло особливої популярності завдяки тому, що такі жалюзі добре тримають форму, істотно виграючи на тлі жалюзі з інших матеріалів. Горизонтальні алюмінієві жалюзі давно стали «класикою жанру». До всіх переваг горизонтальних жалюзі, додається універсальність алюмінію, адже спочатку ламелі виготовлялися з крихкого і тому не дуже довговічного пластику. Різні кріплення дозволяють розташовувати алюмінієві горизонтальні жалюзі на різні поверхні. Горизонтальні жалюзі виготовлені зі смужок алюмінієвої стрічки шириною 25 мм, з нанесеним покриттям, стійким до впливу сонячної радіації і перепадів температури. Простота в догляді і експлуатації є безперечними перевагами алюмінієвих горизонтальних жалюзі.

Алюмінієві горизонтальні жалюзі:

Виготовляються з алюмінієвої стрічки шириною 25 мм, (Управління та карниз - в колір стрічки). Можуть також збиратися на ваш смак з ламелей різного кольору.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі - найпопулярніший на сьогоднішній день тип жалюзі, вони є найбільш зручними з усіх горизонтальних. Перевага горизонтальних жалюзі - експлуатація в місцях, де не можна встановлювати інші види жалюзі, або неможливо повісити штори.

Склад жалюзі :

При виробництві горизонтальних жалюзі використовується алюмінієва стрічка з пластиковим напиленням. Ширина ламелей у жалюзі - від 16 до 25 мм. Жароміцний біла емаль, якою покриті ламелі, екологічно чиста, Ви можете не хвилюватися за своє здоров'я. Змінити колір покриття легко, зверху на нього Ви зможете нанести фарбу.

Властивості жалюзі :

У властивості горизонтальних алюмінієвих жалюзі входить: регулювання світла і його розсіювання в приміщенні, створення ефекту віддзеркалення світла ламп, зведення до мінімуму температури влітку і збереження тепла взимку, стійкість до деформацій, прості у догляді, а також стійкість від дії сонячних променів.

Застосування жалюзі :

Горизонтальні алюмінієві жалюзі відповідають всім вимогам сучасного дизайну. Вони дуже надійні, довговічні і практичні. Горизонтальні алюмінієві жалюзі мають величезну кількість переваг, їх практичність не змусить задуматися про вибір типу жалюзі і вони заслужено займуть місце у вашому інтер'єрі.

Банер
Банер

пошук по сайту

Банер

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури