Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

garagni vorota

Секційні ворота АЛЮТЕХ безпека понад усе!

Гаражні ворота БУЗПЕКАВорота Алютех у Львові

Секційні ворота сьогодні встановлюються на різних об'єктах: починаючи від приватних будинків і гаражів і закінчуючи промисловими та складськими приміщеннями. Однак де б вони не використовувалися, їхнє основне завдання - не просто перешкоджати будь-яким зазіханням і ззовні, але і бути надійними і довговічними в експлуатації. Ось чому при виборі секційних воріт особливу увагу варто звертати на наявність систем безпеки в їх конструкції.

Дізнатися по-справжньому безпечні ворота досить легко - на них наноситься спеціальне маркування СЕ, яка обов'язкова в країнах Євросоюзу. Її наявність свідчить про те, що секційні ворота пройшли випробування в європейській акредитованої лабораторії та відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції. Саме таке маркування може наноситися на всі види секційних воріт АЛЮТЕХ. Їх конструкція повністю відповідає європейським стандартам безпеки EN 12604 і EN 12453.

Що це означає на практиці? Якщо говорити в цілому, то це гарантія повної безпеки для вас і ваших близьких. Як вона досягається? Дане питання заслуговує детального розгляду.

По-перше, конструкція сендвіч-панелей, з яких збирається полотно воріт, виключає можливість защемлення пальців між секціями. Захист працює як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони воріт АЛЮТЕХ. По-друге, ви завжди застраховані від падіння полотна. Спільно з кожної пружиною встановлюється спеціальний пристрій, який надійно блокує полотно у разі поломки пружинного механізму. Промислові ворота забезпечені спеціальними нижніми кронштейнами, які блокують полотно воріт у випадку обриву троса.

Крім того, з воротами АЛЮТЕХ ви ніколи не опинитеся в пастці. При відсутності електроенергії «розумна» система розблокування відключить електропривод і дозволить відкрити їх вручну. Дана опція просто незамінна в разі, якщо, наприклад, у гараж, крім отвору, немає додаткового входу. Безпека при використанні електроприводу досягається також за допомогою функції захисту від здавлювання. При опусканні, наткнувшись на перешкоду, полотно воріт АЛЮТЕХ зупиниться, після чого повернеться в початкове положення. Захист від підйому людини гарантована електроприводом з функцією контролю прикладеного зусилля.

Система безпеки секційних воріт АЛЮТЕХ передбачає захист в найрізноманітніших ситуаціях. Електропривод не почне рух воріт, поки вбудована хвіртка відкрита або не повністю закрита. Елементи полотна завдяки спеціальним формам виключають можливість зачепа одягу, а відсутність гострих кромок на конструктивних елементах убезпечить від порізів.

Секційні ворота АЛЮТЕХ володіють великим запасом міцності, чому сприяє їх особлива конструкція. Полотно складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Кожна секція - це тришарова сендвіч-панель: сталеві стінки і пінополіуретан між ними. Завдяки цьому сендвіч-панелі секційних воріт АЛЮТЕХ мають значну товщину, забезпечуючи їм не тільки ударну стійкість, але і відмінні теплоізоляційні властивості. Високу стійкість до корозії гарантує сталева оцинкована стрічка з високоякісним лакофарбовим покриттям, з якої виготовлені сендвіч-панелі. Крім того, в секційних воротах АЛЮТЕХ застосовуються забарвлені бічні накладки і комплектуючі з нержавіючої сталі.

Крім настільки вагомих переваг щодо захисту і безпеки у секційних воріт АЛЮТЕХ є і завидні зовнішні характеристики. Ворота легко підібрати для будь-якого гаражного отвору - як з точки зору розмірів, так і з позицій відповідності загальному стилю споруди. Секційні ворота АЛЮТЕХ в рівній мірі ідеально підкреслять архітектурні особливості класичного стилю або стилю хай-тек. Вони поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом завдяки різним варіантам малюнків і квітів панелей, підкреслюючи індивідуальність вашого котеджу.

Вибравши секційні ворота АЛЮТЕХ, ви будете впевнені в тому, що вони не тільки захистять ваше майно, а й убезпечать ваших рідних і близьких.

Гаражні ворота Львів

ГАРАЖНІ ВОРОТА ЛЬВІВ ДОПОМОГА ПРИ ВИБОРІ ВОРІТ

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури