Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

garagni vorota

Підібрати ВОРОТА

Підбираємо ворота для гаражу.Які ворота

Зводячи на дачній ділянці будинок для своєї родини, ми не забуваємо і про будинок для нашого автомобіля. Незалежно від того, буде гараж окремим будовою або частиною житлового будинку, йому знадобляться надійні ворота. з представлених Сьогодні в приватному житловому будівництві найбільш поширені секційні ворота.

Вибір секційних воріт обумовлений рядом безперечних переваг, до яких відносяться: раціональна система відкривання (їх можна встановити за отвір, що дозволяє використовувати його повністю); безпеку експлуатації; надійний захист від злому; відмінна герметизація отвору; високий ступінь теплоізоляції; мінімум місця, яке вони займають. Крім того, при відкриванні воріт полотно переміщається вертикально вгору і забирається під стелю. Це дозволяє під'їжджати до них впритул.

Саме тому раціональні проектувальники, створюючи грамотні архітектурні проекти, споконвічно замислюють в сучасних будинках і на дачних ділянках секційні ворота. Тут виникає питання: на що варто звертати увагу при виборі таких воріт?

По-перше, на міцнісні характеристики. Для всіх огороджувальних конструкцій, в тому числі секційних воріт, одним з найважливіших критеріїв є їх міцність і довговічність. Полотно секційних воріт складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Кожна секція - це тришарова сендвіч-панель: сталеві стінки і пінополіуретан між ними. Таким чином, сендвіч-панель - це основний елемент воріт, і міцність полотна секційних воріт залежить, в першу чергу, від конструкції панелі, її товщини і щільності наповнювача.

Наприклад, у воротах АЛЮТЕХ зовнішній і внутрішній сталеві листи з'єднуються в надійний замок, утворюючи замкнутий контур, що перешкоджає розшаруванню панелі під час експлуатації та збільшує стійкість воріт до деформації.

Товщина панелі може варіюватися в межах від 20 до 45 мм. При цьому чим панель товщі, тим вона міцніша, а значить, більш стійка до вітрових і ударних навантажень. Більш масивна панель забезпечує додаткову жорсткість і міцність полотна воріт в зборі.

По-друге, на теплоізоляційні властивості. Цей параметр є одним з основних, особливо при виборі воріт для опалювального гаража. У ГОСТ 31174-2003 «Ворота металеві. Загальні технічні умови »визначені три класи воріт за показником опору теплопередачі: А - з опором понад 1,0 м ² ° С / Вт; Б - з опором 0,70-0,99 м ² ° С / Вт; В - з опором 0, 40-0,69 м ² ° С / Вт Виробам з опором теплопередачі нижче 0,30 м ² ° С / Вт клас не присвоюють. Чим вище клас, тим більше гарантія того, що секційні ворота збережуть тепло в гаражі навіть при самих сильних морозах.

Високі теплоізоляційні властивості воріт забезпечуються за рахунок товщини і конструкції сендвіч-панелі, а також якості ущільнювача. Фахівці радять вибирати панелі товщиною 45 мм (це одна із самих товстих панелей, представлених на ринку). Чим товще панель, тим вище теплоізоляція гаража і тим міцніше самі ворота. Це цілком закономірно, адже площину панелей займає більше 80% загальної площі конструкції.

По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору. Перевагу в даному випадку слід віддавати термостійким матеріалами, здатним зберігати еластичність в широкому діапазоні температур. Крім цього у провідних виробників кожна панель забезпечена полімерним EPDM-ущільнювачем, що зберігають високу механічну міцність і еластичність при низьких температурах.

По-третє, на корозійну стійкість застосовуваних матеріалів. Всі елементи секційних воріт повинні бути стійкі до корозії. Так, з метою поліпшення антикорозійних властивостей панелей АЛЮТЕХ на сталеву стрічку наноситься цинкове покриття товщиною 225 г / м ², а з лицьової сторони панелі використовується двошарове полімерне покриття товщиною 30-40 мкм (грунт і емаль). В якості емалі з лицьової сторони панелі використовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА). Дане покриття володіє відмінними антикорозійними властивостями, надійно оберігає поверхню воріт від механічних пошкоджень, стійке до дії миючих засобів і хімікатів.

Підвищена стійкість до корозії всієї конструкції секційних воріт забезпечується також за рахунок застосування комплектуючих з корозійно-стійких матеріалів.

По-четверте, на безпеку всієї конструкції. Відповідно до європейських стандартів безпеки EN12604, конструкція секційних воріт повинна виключати можливість защемлення пальців між рухомими елементами полотна. Захист від защемлення пальців забезпечується спеціальною формою оголовка панелей, при якій зазор між рухомими елементами не перевищує 4 мм. Компенсація маси полотна секційних воріт проводиться за допомогою пружинного механізму з обов'язковим захистом від поломки пружини. За допомогою цього механізму секційні ворота будь-яких розмірів відкриваються без особливих зусиль. Характеристики пружини підбираються індивідуально для кожних воріт так, щоб при закритих воротах полотно воріт мимовільно не піднімалося, а при відкритих - не опускалося. Завдяки точному підбору і балансуванню пружин ворота з легкістю можна відкривати і закривати вручну.

Ще один важливий момент - установка воріт. Встановлення та налаштування воріт впливає на термін і безпеку їх експлуатації. Це складний технологічний процес, який включає проведення розрахунків, монтаж і налаштування автоматики та приводів. Визначають розміри для монтажу воріт - ширина і висота отвору, відстань від краю отвору до бічної стіни (min 130-140 мм), відстань від верху отвору до стелі (min 100 мм при ручному підйомі, 125 мм при використанні електроприводу). Важливо заздалегідь правильно вибрати тип монтажу воріт, щоб підняті ворота при різних обставинах не заважали роботі усередині приміщення. Успішному рішенню виникаючих проблем сприяє великий вибір типів монтажу. Секційні ворота дозволяють закрити гаражні отвори достатньо великої ширини - до 5 м. У висоту гаражні ворота можуть досягати 3 м.

В даний час секційні ворота можна підібрати практично під будь-який отвір не тільки з урахуванням розмірів, але і архітектурного відповідності (прямокутні, із скошеними кромками, з верхньою закругленою частиною або аркою). На ринку представлені ворота різних кольорів і фактур, особливою популярністю користуються ворота «під дерево». Підійдіть грамотно до вибору секційних воріт, і вони надійно збережуть тепло у вашому гаражі, а також підкреслять оригінальність екстер'єру.

Які гаражні ворота АЛЮТЕХ

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури