Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Весенние тёплые скидки во Львове на нашу продукцию. Выгодное по цене предложение на окна REHAU. Цены на жалюзи снижены. Скидки на ролокассеты, роллеты высокого качества. Цена также понижена на подоконники из искусственного камня - теперь по новой, еще более доступной цене.

ОКНА-30% РОЛОКАССЕТЫ-14% ПОДОКОННИКИ-20%

ПРЕДЛОЖЕНИЕ С 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА

Берегите себя и будьте живы!

garagni vorota

Практичні гаражні ворота

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

Секційні ворота АЛЮТЕХ цінують ваш час!Практичні гаражні ворота АЛЮТЕХ

Секційні ворота, що виконують побажання господарів одним натисненням кнопки брелока, - це вже не фантастика, а необхідність для кожного, хто має автомобіль, прагне до комфорту і цінує свій час. Саме тому раціональні проектувальники, створюючи грамотні архітектурні проекти, споконвічно передбачають в сучасних будинках секційні автоматичні ворота. Тут виникає питання: як вибрати ворота, які не зажадають в майбутньому додаткових коштів і часу на ремонт, утеплення або заміну, одним словом, ворота, які цінують ваш час?

Група компаній АЛЮТЕХ, провідний виробник секційних воріт, розкриває секрети виробництва гаражних воріт для того, щоб у вас залишився тільки одне питання: як розпорядитися зекономленими засобами та часом?

Полотно секційних воріт АЛЮТЕХ складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Кожна секція - це тришарова сендвіч-панель: сталеві стінки і пінополіуретан між ними. При цьому пінополіуретан, яким заповнюються сендвіч-панелі, не містить фреону, а це говорить про екологічність гаражних воріт.

Головне в секційних воротах - це конструкція і товщина сендвіч-панелі. Особливість конструкції сендвіч-панелі АЛЮТЕХ полягає в тому, що зовнішній і внутрішній сталеві листи з'єднуються в надійний замок, утворюючи замкнутий контур. Значна товщина сендвіч-панелі (45 мм) забезпечує високу стійкість до вітрових і ударних навантажень. На жорсткість полотна секційних воріт впливає також наповнювач: вибираючи пінополіуретан з підвищеною щільністю 46-47 кг/м3, АЛЮТЕХ забезпечує своїх воріт унікальну стійкість до деформації. Навіть через десять років експлуатації воротам не загрожує розшарування і викривлення зовнішнього контуру.

У вас опалювальний гараж і вас хвилює питання: як буде "відчувати" себе автомобіль в умовах суворої зими? Секційні ворота АЛЮТЕХ здатні зберігати тепло усередині гаража при самих сильних морозах, завдяки товщині сендвіч-панелей і ущільнення по всьому периметру воріт. І це доведений факт! За результатами досліджень в лабораторіях СПбГАСУ (Санкт-Петербург, Росія) та Науково-дослідного інституту НІСД (Болгарія) встановлено: секційні ворота АЛЮТЕХ можна застосовувати навіть у районах Крайньої Півночі.

Якщо ж сильний мороз у ваших широтах буває нечасто, то антикорозійний захист актуальна скрізь, особливо в прибережних районах. Щоб поліпшити антикорозійні властивості панелей АЛЮТЕХ, на сталеву стрічку наноситься цинкове покриття (225 г / м ²), а з лицьової сторони панелі використовується двошарове полімерне покриття (грунт і емаль). Покриття товщиною 30-40 мкм надійно охороняє поверхню воріт від механічних пошкоджень і дії опадів. При цьому підвищена стійкість до корозії всієї конструкції секційних воріт АЛЮТЕХ забезпечується також за рахунок застосування забарвлених бічних накладок і комплектуючих з корозійно-стійких матеріалів. Випробування в науково-дослідницької лабораторії РУП «Інститут БЕЛНІЇС» показали, що і через 15 років експлуатації воріт сендвіч-панелі АЛЮТЕХ збережуть свою працездатність і привабливий зовнішній вигляд навіть в умовах підвищеної вологості, наприклад, на автомийках.

Конструкція воріт АЛЮТЕХ продумана досконально не тільки з позицій функціональності, але і з точки зору безпеки для користувача. Сендвіч-панелі в секційних воротах АЛЮТЕХ з'єднані так, що защемить пальці неможливо, а всі комірні пружини обов'язково забезпечуються спеціальним пристроєм, який не дозволить полотну впасти у випадку поломки. Гаражні ворота АЛЮТЕХ відповідають вимогам європейських стандартів безпеки, що підтверджено протоколом випробувань, проведених європейською акредитованою лабораторією. Наявність протоколу дозволяє наносити на гаражні ворота АЛЮТЕХ маркування СЕ, яка обов'язкова в країнах Євросоюзу.

І нарешті, останній штрих! Вам не доведеться шукати компроміси, підбираючи ворота під архітектурний стиль будинку. Можливість забарвити воріт а АЛЮТЕХ в будь-який колір за шкалою RAL дозволить добитися ідеального поєднання кольорів вікон, покрівлі та фасаду будівлі, підкреслить архітектуру як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу в класичному виконанні. Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) секційні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом, запропонованим ринком.

Зручно та надійно з гаражними воротами Алютех

Баннер
Баннер

Поиск по сайту

Мансардні вікна

Баннер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури