Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

garagni vorota

Ворота Алютех, вибір прагматика

Секційні ворота АЛЮТЕХ:Алютех гаражні ворота у Львові

вибір прагматика!

Сьогодні вже неможливо уявити гараж в приватному будинку або сучасну автомийку без підйомних секційних воріт, які відкриваються і закриваються автоматично, забезпечуючи своєчасний заїзд і виїзд машин. Або сучасну станцію техобслуговування автомобілів, де завдяки секційним воротам люди, що працюють усередині гаража, почувають себе комфортно навіть узимку. Адже автоматичні секційні ворота дозволяють звести до мінімуму тепловтрати і забезпечити максимум комфорту в управлінні воротами.

Виразно, до секційним воротам пред'являється багато вимог: вони повинні вистояти і в умовах підвищеної вологості, і зберегти тепло в приміщенні в люті морози, і стати надійним захистом в будь-який час року. Чи всі ворота зможуть виправдати очікування? Не факт. Сьогодні все більше компаній і приватних власників віддають перевагу секційним воротам компанії АЛЮТЕХ - провідного виробника секційних воріт на території СНД. І для цього у них є вагомі підстави. Однак про все по порядку ...

В основі конструкції - сендвіч-панель ...

Панелі воріт АЛЮТЕХ виробляються з листової сталі, яка обробляється методом гарячого цинкування з наступним нанесенням багатошарового полімерного покриття. В результаті ворота АЛЮТЕХ відрізняються стійкістю до корозії, впливу навколишнього середовища та механічних пошкоджень, що підтверджено результатами випробувань в незалежних лабораторіях. Наприклад, елементи полотна воріт витримали вплив «соляного туману» протягом 750 годин, що відповідає приблизно 15-20 рокам експлуатації в прибережних зонах з високою засоленістю.

Як відомо, міцність всієї конструкції воріт залежить від основного її елемента - сендвіч-панелі. Група компаній АЛЮТЕХ пропонує панелі товщиною 45 мм, що дозволяє говорити про них як про одних з найбільш потужних і міцних в Європі. Така значна товщина панелей дозволяє виробляти секційні ворота шириною до 7 метрів. Кожна панель має спеціальне не деформуючим ущільнення з EPDM-полімеру, яке зберігає еластичність при низьких температурах і стійко до атмосферних впливів.

Суцільна теплофізика і ніякої корозії ...

З метою забезпечення додаткової антикорозійного захисту сендвіч-панелі між собою з'єднуються проміжними петлями з нержавіючої сталі. Для воріт, використовуваних в приміщеннях з підвищеною вологістю, застосовується додаткове антикорозійне покриття направляючих і пружин. Троси і металовироби також виготовляються з нержавіючої сталі. Саме тому секційні ворота АЛЮТЕХ так затребувані на автомийках і в інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

Що стосується теплофізичних властивостей, то коефіцієнт теплопровідності воріт АЛЮТЕХ перевищує 1 Вт/м2К, це дозволяє встановлювати ворота в будь-якому регіоні, навіть в умовах Крайньої Півночі. Теплоізоляція секційних воріт АЛЮТЕХ порівнянна з теплоізоляцією цегляної стіни товщиною 60 см.

Про найголовніше - безпеки ...

Секційні ворота АЛЮТЕХ відповідають суворим європейським стандартам безпеки. Це дозволяє наносити на гаражні ворота АЛЮТЕХ маркування СЕ, яка обов'язкова в країнах Євросоюзу.

Яким чином ворота забезпечують безпеку людей і автомобілів? По-перше, конструкція сендвіч-панелей виключає можливість защемлення пальців між секціями воріт, а також між полотном і направляє. По-друге, спільно з кожної пружиною встановлюється спеціальний пристрій, який надійно блокує полотно у разі поломки пружини і запобігає його падіння. Промислові ворота мають додаткову систему, блокуючу рух полотна і при ослабленні тросів. У воротах АЛЮТЕХ гарантований захист від попадання в пастку, захист від з давлення і від підйому людини при використанні електроприводу. При цьому всі пристрої безпеки входять в базову комплектацію.

Комфорт і краса - поняття сумісні!

Для тих, хто цінує свій час і береже ресурс воріт, АЛЮТЕХ пропонує секційні ворота з вбудованою хвірткою. Хвіртка, а також отвір у воротах обрамляються посиленими алюмінієвими профілями. Це значно підвищує надійність і міцність усієї конструкції. Притвор між полотном воріт і хвірткою заповнений полімерним ущільнювачем.

У полотно воріт також можна врізати вікна, які є привабливим аксесуаром і забезпечують природне освітлення. Всі ці приємні дрібниці зроблять більш комфортним експлуатацію секційних воріт АЛЮТЕХ, які створені не тільки для того щоб захищати, але й прикрашати. Широка кольорова гамма панелей секційних воріт АЛЮТЕХ дозволяє вписати їх практично в будь екстер'єр.

Краса з гаражними воротами АЛЮТЕХ

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури