Ukrainian (UA)
Банер

Відгуки

  • Замовляв москитну ситку, все добре, комах нема) Дальше...
  • Тканеві ролети для мансардних вікон за хорошою ціною :-) Дальше...
  • Роботою задоволений, дякую за оперативність Дальше...
  • Яка ціна за 1 м 30см ширина Дальше...
  • Дякую за професіоналізм! Якістю та обслуговуванням задоволені. Бажаємо подальшого розвитку й успіхів! Дальше...
RSS
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Все про металопластикові вікна

Вікна металопластикові, -це легкість та зручність з будь якого боку.

Металопластикові вікна - один з важливих елементів будинку, який сприяє створенню комфортних умов проживання.

Вони дають необхідне освітлення і відвертість, дозволяють насолоджуватися прекрасним видом на навколишню природу. При цьому розмір, форма і колір вікон мають велике значення в створення неповторного дизайну будь-якї архітектурної будови.

Коли замовнику розраховують вікно, йому пропонують визначитися з деякими деталями. Наприклад: профільна система, вид фурнітури, зовнішній вигляд і т.д. Найчастіше організація-виробник має в своєму арсеналі кілька профільних систем і не обов'язково одного бренду. Це може бути 3-х і 4-х камерна профільна система або наявність різної колірної гами або різний дизайн.

Згідно будівельним правилам, мінімальна кількість світла поступає в приміщення, якщо площа всіх скляних поверхонь у сумі становить 10-12,5% загальної площі поверхні приміщення. Оптимальні умови освітлення за фізіологічними показниками досягаються при ширині вікон, рівної 55% ширини житлової кімнати.

Тому важливо на початковому етапі точно спланувати розміри, вигляд і розташування вікон, а також план освітленості. Не забудьте і про форму віконних рам.

Для того щоб навіть сидячи, не додаючи додаткових зусиль можна було виглянути назовні, верхній край підвіконної стінки повинен перебувати на висоті 90-100 см. Залежно від висоти приміщення верхній край віконного елемента перебуває на висоті 200-220 см, залишаючи місце для вбудовування віконної перемички, гардин або ролетної коробки.

    Можливі складові частини ПВХ-конструкції:

    1.Рама - Являтся нерухомою частиною конструкції, що кріпиться в отвір за допомогою дюбелів або анкерних пластин. На рамі тримається вся конструкція.
    2.Створка -відкривається елемент вікна. Склопакет закріплюється в стулках за допомогою штапиків. На ній розташована фурнітура.
    3.Імпост -Призначений для розділення рами на контури, в яких може бути зроблена стулка.
    4.Штапік - Призначений для фіксування склопакета і сендвіч-панелі
в ПВХ-конструкції.
   5.Стеклопакет -світлопрозора частина вікна.
    6. Імпост (стулчастий палітурка) - роздільник стулки на контури.
   7.Сендвіч-панель - Непрозора частина вікна.
   8. Комплектуючі - Набір додаткових елементів (підвіконня, відливи, козирки, елементи фурнітури і т.д.)

   У залежності від встановленої фурнітури розрізняють наступні види вікон:

  1. Відкидні вікна - Відкриваються зверху. Вони використовуються на сходових прольотів, де стулчасті вікна можуть стати джерелом небезпеки, у підвалах, а також в приміщеннях, де відкриті стулки вікна можуть заважати. Ці вікна повинні бути легко доступні для відходу і чищення як зсередини, так і зовні.
  2. Поворотні та поворотно-відкидні вікна - На відміну від поворотних вікон, які відкриваються тільки в одному напрямку, велике поширення одержали поворотно-відкидні вікна. Вони можуть, як відкриватися всередину приміщення поворотом, так і відкидатися.
  3. Вікна, що відкриваються в обидві сторони -вікно, що відкривається в обидва боки, обертається навколо cвоей осі в горизонтальній і вертикальній площині. Цей вид вікон особливо підходить для вікон великих розмірів. Якщо обрано цей варіант, прослідкуйте, щоб вікно можна було фіксувати в різних положеннях.
  4. Багатостулкові вікна - Двостулкові вікна переважно відкриваються поворотом або відкидаються. Зверніть увагу на правильні пропорції обох стулок. Рекомендоване співвідношення ширини стулок 3:5. Ця пропорція відповідає золотій середині - співвідношенню величин, властивому образотворчому мистецтву, сприймається більшістю людей як найбільш вдале і пропорційне.
  5. Нерухомі (глухі) вікна - Є можливість заблокувати одну із стулок, щоб вона не відкривалася. Таку профіль можна спочатку зробити нерухомою-глухий.
Не варто забувати і про правильну пропорції вікна, адже саме це являтся благополучним функціонуванням вікна протягом багатьох років.

Якщо розміри вікон дуже великі, то у відкритому стані фурнітура і конструкція рами зазнаватимуть надлишкове навантаження від ваги склопакетів. Якщо відкриті віконні стулки тягнуться углиб кімнати на значну відстань, то це може створити додаткові проблеми, особливо в маленьких приміщеннях.

Термін виконання:
Термін виконання
  Вікон в білому кольорі 10 днів,  |   Ролокасет 5 днів,  |   Жалюзі 4 дні,  |   Штучного каменю 10 днів,  |   Тканевих ролет 5 днів,  |   Москітних сіток 2 дні,  |   Підвіконників 3 дні,  |   Натурального каменю мармур, граніт 7 днів,  |   Ціни на вікна,  |   Ціни на ролокасети,  |   Ціни на гаражні ворота,  |   Ціни на підвіконня,  |   Ціни на жалюзі,  |   Ціни на штучний камінь,  |   Ціни на москітні сітки,  | Детальніше...
   |   

Вікна Rehau - легкий догляд та чистота!

Банер
  • Вікна Львів, Вікна Rehau, підвіконня Данке, Ролокасети Львів, тканинні ролети, гаражні ворота, секційні ворота Квартал-А
  • Вікна Львів, Вікна Rehau, підвіконня Данке, Ролокасети Львів, тканинні ролети, гаражні ворота, секційні ворота Квартал-А
  • Вікна Львів, Вікна Rehau, підвіконня Данке, Ролокасети Львів, тканинні ролети, гаражні ворота, секційні ворота Квартал-А
  • Вікна Львів, Вікна Rehau, підвіконня Данке, Ролокасети Львів, тканинні ролети, гаражні ворота, секційні ворота Квартал-А
  • Вікна Львів, Вікна Rehau, підвіконня Данке, Ролокасети Львів, тканинні ролети, гаражні ворота, секційні ворота Квартал-А
Банер

пошук по сайту

Банер
Банер
Банер

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури