Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Про вікна Rehau

Вікна Рехау

Вікна Рехау ЛьвівУ будинку все повинно бути прекрасним: і фасад, і покрівля, і інтер'єр, і, звичайно ж, вікна. Якщо з першими особливих проблем не виникає, тому що людство за кілька тисячоліть зібрало достатній багаж, то з вікнами дещо складніше, оскільки до них пред'являють трохи важко сумісних вимог. По-перше, вікна повинні бути «теплими», щоб підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні, і в той же час забезпечувати приплив свіжого повітря, по-друге, їм слід бути довговічними і зручними в експлуатації, по-третє, вони повинні тішити естетичні почуття не тільки спостерігають їх ззовні - з вулиці, але і зсередини приміщення.
Звичайно ж, отримати результат, що відповідає всім перерахованим вимогам, можливо, було і сто років тому, але подібний продукт могли собі дозволити тільки дуже небідні люди. Сучасні металопластикові віконні системи REHAU здатні без праці об'єднати в собі самі вишукані естетичні вимоги з чудовими функціональними характеристиками та доступною ціною.
Однією з дуже істотних переваг систем профілів REHAU є можливість швидко і досить легко (за наявності спеціального обладнання) виготовити вікно будь-якої форми і в будь-якому стилі і конфігурації. Металопластиковий профіль може бути нарізаний і зварений майже під будь-яким кутом, а для виготовлення вікон з напівкруглими елементами (арочних або круглих) профіль розігрівається, а потім за шаблоном згинається на спеціальному верстаті. Діапазон варіацій конструкції вікна, треба відзначити, тут дуже широкий.
Перш ніж вибрати стандартне прямокутне вікно для Вашого приватного будинку або квартири, пропонуємо Вам ознайомитися з короткою історією архітектури і віконного дизайну. Ви отримаєте уявлення про всю палітрі можливостей, які Ви маєте щодо дизайну і стилю оформлення віконного отвору. Можливо, Вам варто запозичити вікна в стилі класицизм або Ви вирішите віддати перевагу українське бароко. А раптом Вашій сучасному і стильному будинку якраз до речі прийдуть вікна в стилі модерн або навіть авангард. Деяких може залучити неоренесанс, а інші стануть прихильниками функціоналізму.
Нехай вікна стануть не просто «светоограждающімі конструкціями», а прикрасою Вашого будинку і інтер'єру, адже саме через них Ви дивитеся на світ, і саме у вікнах відбивається навколишня реальність

вікна рехау

Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури