Ukrainian (UA)
Банер
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Знижки на енергозберігаючі вікна

Ми пропонуємо Вам знижки на енергозберігаючі вікна  тому що якщо відштовхуватись від Державного Стандарту України то саме такі вікна варто встановлювати в себе дома.

1. Яка кількість шиб повинна бути у вікні?

Україна поділена на 4 кліматичні зони.

Мешканцям Києва, Харкова, Донецька, Луганська, які відносяться до найхолоднішої першої кліматичної зони, доцільно ставити вікно із двохкамерним склопакетом (3 скла) чи спеціальний енергозберігаючий склопакет (2 скла із спеціальним напиленням). У другий, третій та четвертій зоні можна використовувати однокамерний склопакет (2 скла). Обов’язково поцікавтесь у виробника, яким чином виготовлений склопакет: «вручну» чи на спеціальній лінії. У першому випадку висока ймовірність потрапляння бруду всередину склопакету, яку можна видалити тільки розібравши склопакет.

При виробництві склопакетів на підприємстві компанії «Квартал-А» використовуються автоматична лінія порізки, мийки та сушіння скла.

2. Що треба знати про фірму, якій Ви довірити забезпечити комфорт свого будинку на 10, 20, 30, 40 років?

На будівельному ринку України працюють декілька тисяч фірм, які пропонують метало пластикові вікна. Взнайте, коли створена фірма. Подивіться список будівельних об’єктів, де встановлені вікна цієї фірми (не плутайте із переліком/фотографіями з буклетів виробника профілю). Візитною карткою серйозної фірми є легко впізнаваний бренд (товарний знак).

Компанія «Квартал-А» вже 7 років працює на ринку металопластикових конструкцій. Завдяки діяльності розгалуженої дилерської мережі продукція підприємства представлена далеко за межами Львова. Київ, Тернопіль, Ужгород, Донецьк, Івано-Франківськ, Рівне, Крим - ось далеко неповна географія міст, де стоять металопластикові конструкції від «Кварталу-А».

3. Які гарантійні зобов’язання бере на себе виробник вікон?

Майте на увазі, що занадто великий гарантійний строк (наприклад, 7 років) може обіцяти, можливо, недобросовісний виробник, який планує скоро закритися. При цьому не плутайте гарантійний строк, протягом якого виробник зобов’язується усунути всі дефекти та строк служби вікна. Найкращий спосіб взнати рівень сервісу, це взнати у продавця умови гарантійного обслуговування. Повинні бути видані документи, які підтверджують факт покупки.

Компанія «Квартал-А» має відділ гарантійного та післягарантійного обслуговування клієнтів. Ми даємо гарантію на 7 років при умові наявності гарантійних талонів , які видаються монтажною бригадою після завершення установки металопластикових конструкцій у віконні проєми.

 

Термін виконання:
Термін виконання
  Вікон в білому кольорі 10 днів,  |   Ролокасет 5 днів,  |   Жалюзі 4 дні,  |   Штучного каменю 10 днів,  |   Тканевих ролет 5 днів,  |   Москітних сіток 2 дні,  |   Підвіконників 3 дні,  |   Натурального каменю мармур, граніт 7 днів,  |   Ціни на вікна,  |   Ціни на ролокасети,  |   Ціни на гаражні ворота,  |   Ціни на підвіконня,  |   Ціни на жалюзі,  |   Ціни на штучний камінь,  |   Ціни на москітні сітки,  | Детальніше...
   |   
Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури