Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Антимоскітні сітки для вікон та дверей. Питнання відповіді....

Сітка протимосктітна віконна легко встановлюється та кріпиться в вікні за допомогою металевих кронштейнів які повертаються та закручуються звичайною хрестовидною викруткою. Отже в профілі вашого вікна для встановлення віконної антимоскітної сітки непотрібно висверлювати жодних отворів. Металевий кронштейн просто повертається та притискається до ущільнення вікна. При цьому на рамці сітки є планка, яка повністю без щилин закриває проєм вікна.

Монтаж або встановлення однієї сітки займає всього декілька хвилин. Обслуговування така сітка майже не потребує.

Нас часто запитують:

"Чи потрібно знімати антимоскітну сітку на зиму?". Можна, але не обов′язково. Якщо у вас є в квартирі або в будинку місце де тримати зимою сітку, можна і знімати, якщо немає, можна сміливо залишити її в вікні "зимувати", адже рамка сітки зроблена з алюмінію якій є стійкий до корозії та перепадів температур аналогічно і з матеріалом самої сітки - ПВХ, - стійкий до температурних коливань. А ось помити сітку хочай би раз на рік не завадить, на сітці буде збиратись вся вулична пилюка (це доречі добре для вас, тому що ця пилюка буде менше потрапляти до вашої квартири). Для миття сітку краще зняти, та помити її в ванні або в душі за допомогою звичайної губки та прального порошка під струєю води.

"До яких вікон підходять сітки?", - в основному антимоскітні сітки призначені для метало пластикових вікон будь якого виробника та профілів. Також іх можна встановлювати на дерев′яні вікна з євробрусу, в такому випадку використовуємо кронштейни для закріплення стіки дещо інакшої форми, ніяких отворів в вікні не висверлюємо, профіль та його лаковане покриття залишається цілим. Як правило вікна з євробрусу коричноевого кольору, тож і протимоскітні сітки виготовляємо для таких випадків з коричневою рамкою.

Ще одне делікатне питання, яке час від часу задають клієнти нашої віконної компаніі - "Якщо дитина захоче вилізти через вікно, чи захистить сітка від цього?", - не варто на це сподіватись, звичайно сітка в певній мірі затримає, але для таких силових навантажень сітка не розрахована, іі просто вирве з рамки разом з ущільнюючим шнуром. Оскільки безпека дітей найважливіше для батьків, радимо краще не ризикувати, а використовувати віконну ручку з ключиком, в випадках, коли ви залишаєте дітей в кімнаті без догляду та переживаєте за їхні забави. В такому випадку вікно можна відкрити на нахил та заблокувати ключем віконну ручку, - і вікно відкрите, і доступу до нього немає.

Я хочу поставити протимоскітну сітку на двері. Чи є такі сітки?

Так, для встановлення на балконні та вхідні двері використовуються рамочні москітні сітки, що відкриваються в протилежну сторону від дверей. Для цього вони облаштовані петлями, завдяки яким мають змогу відкриватись, та защібкою - яка фіксує дверну сітку в закритому положені. Оскільки дверні москітні сітки більші від віконних за розмірами, для їх виготовлення використовується профіль більший за перерізом ніж для віконних сіток.

Також, якщо ви бажаєте встановити дверні антимоскітні сітки слід зауважити що:

  • на балконі або крильці будинку має бути достатньо простору, щоб відкривати таку дверну сітку

Ще про дверні москитні сітки

В мене недостатньо простору на балконі або на ґанку для встановлення дверної москітної сітки. Чи є альтернативні системи?

Так є. В таких випадках можна встановити ролетну москітну сітку.

Я хочу встановити протимоскітну сітку на вікно. Але в мене зовні від вікна квіти, до яких я хочу мати вільний доступ. Сітка закріплена на кронштейнах мені не підходить. Чи є вихід? Так є. В таких випадках є можливість використовувати ролетну протимоскітку сітку. Придбавши в нашій компаніі цю сітку ви отримаєте надійний захист від комах та легкий доступ до своїх квітів.

Як замовити протимоскітну сітку

Якщо ви не знайшли відповіді на своє питання про москітні сітки задайте його в коментарях до цієї статті і ми обов′язково відповімо вам:

Відгуки  

 
0 #7 Майстер по сітках 20.03.2013 19:36
Цитую Анна:
Чи можуть коти пошкодити антимоскитну сітку намагаючись вилізт и на балкон чи за вікно? Чи все ж таки такі конструкції оберігають від втечі?

Також скільки саме місця потрібно балконі аби встановити дверну сітку?

1)Рамка москітної сітки виготовляється з алюмінію - а сама сітка з ПВХ, тому коти, можуть роздерти сітку намагаючись вилізти на балкон чи за вікно.
2)Місця на балконі для встановлення дверної сітки потрібно рівно стільки - скільки мають в ширину ваші балконні двері, як правило це 70-90см
Цитувати
 
 
0 #6 Володимир 15.02.2013 14:49
Цитую Анна:
В якому розміру знижки до кінця лютого?
знижки на ВІКНА REHAU -7%
знижки на штучний камінь -7%
ціни на жалюзі знижено
знижки на гаражні ворота -5%
знижки на ролокасети -7%
З повагою КВАРТАЛ-А, будемо раді Вас бачити у нас!!!
Цитувати
 
Термін виконання:
Термін виконання
  Вікон в білому кольорі 10 днів,  |   Ролокасет 5 днів,  |   Жалюзі 4 дні,  |   Штучного каменю 10 днів,  |   Тканевих ролет 5 днів,  |   Москітних сіток 2 дні,  |   Підвіконників 3 дні,  |   Натурального каменю мармур, граніт 7 днів,  |   Ціни на вікна,  |   Ціни на ролокасети,  |   Ціни на гаражні ворота,  |   Ціни на підвіконня,  |   Ціни на жалюзі,  |   Ціни на штучний камінь,  |   Ціни на москітні сітки,  | Детальніше...
   |   
Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури