Ukrainian (UA)
Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Теплі весняні знижки на нашу продукцію. Вигідна пропозиція по ціні на вікна REHAU. Ціни на жалюзі знижено. Знижки на ролокасети ролети найвищої якості. Ціни на гаражні ворота ще нижчі, ціна зменшена на підвіконня з штучного каменю від тепер по новій доступній ціні.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАЄ З 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Roletu

garagni vorota

Ворота

Безпечні Гаражні ворота

Гаражні ворота відповідають вимогам європейських стандартів безпеки EN 12604 і EN 12453:

  • Сендвіч-панелі мають особливу форму, яка виключає можливість защемлення пальців з зовнішньої і внутрішньої сторони воріт.
    Відсутність гострих кромок на конструктивних елементах і розміщення тягового троса між кутовий стійкою і полотном воріт забезпечує надійний захист від зачепів і порізів.
  • Компенсація маси полотна секційних воріт проводиться за допомогою пружинного механізму з обов'язковим захистом від поломки пружини.
  • Спеціальна система обмеження зусилля зупиняє автоматизовані ворота при зустрічі з найменшим перешкодою і негайно здійснює реверс. Електронне обмеження зусилля перешкоджає підйому людини при відкритті воріт.
  • На випадок відключення електроенергії передбачена система перекладу автоматизованих воріт в режим ручного управління.

Гаражние ворота відповідають директивам Європейського союзу у галузі безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань, виданими європейської акредитованій лабораторії. Наявність декларацій відповідності, підготовлених на підставі виданих протоколів, дозволяє наносити на наші гаражні ворота

★ Гаражні ворота Львів

Види управління Воротами

Ручне управління воротами

Завдяки пружинному механізму вага полотна воріт скомпенсовано і їх можна відкривати і закривати вручну.

Для підйому воріт на полотно встановлюється двостороння ручка, а з внутрішньої сторони - канат для зручного закриття воріт.

Додатково для ручного підйому воріт можна використовувати спеціальний блок. При цьому підйом і опускання воріт здійснюється вручну за допомогою мотузки, перекинутої через блок і закріпленої на нижній панелі полотна.

Рекомендується застосовувати блок при висоті воріт понад 2 м і площею до 15 кв.м.

Автоматичне управління воротами

Секційні ворота, оснащені автоматикою, мають більш високий рівень комфорту. У погану погоду немає необхідності виходити з автомобіля або з дому, щоб відкрити або закрити гаражні ворота. Досить натиснути кнопу пульта дистанційного управління та електропривід самостійно відкриє або закриє ворота.

Для автоматизації гаражних воріт компанія пропонує якісну і надійну автоматику, зокрема компаній NICE (Італія) і MARANTEC (Німеччина).

Для автоматизації гаражних воріт використовуються електроприводи стельового типу. Привід з приводною рейкою монтується безпосередньо під стелею приміщення. Секційні ворота приводяться в рух через ремінь (ланцюг), розміщений в приводній рейці.

Додаткові елементи - пульти дистанційного управління, фотоелементи, панелі управління, сигнальні лампи, світлофори та багато іншого - розширять можливості управління воротами і підвищать безпеку і функціональність всієї системи.

Більш детальну інформацію про електроприводах для секційних воріт можна отримати в розділі

★ Гаражні ворота Львів

Додаткові можливості для Воріт

Додаткових вхід в гараж

Гаражні ворота які ми пропонуємо у Львові можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або хвірткою у фасаді. Хвіртка забезпечує додатковий вхід в приміщення, що дозволяє продовжити термін служби воріт, а також заощадити зусилля, електроенергію і зберегти тепло в приміщенні.

Наша компанія пропонує два варіанти вбудованих хвірток:

  • хвіртка зі стандартним порогом. Завдяки посиленій конструкції таку хвіртку можна врізати в ворота максимальної ширини 5 метрів;
  • хвіртка з низьким порогом відповідає вимогам пожежної безпеки. Максимальна ширина воріт з такою хвірткою становить 4,5 метра.

Хвіртка у фасаді та секційні ворота, виконані в єдиному стилі і гармонійно вписуються у фасад будівлі, ідеально доповнюючи одина одну. Хвіртка виготовляється з панелей з таким же малюнком і кольором, як і секційні ворота.

Аксесуари для безпеки і комфорту

Вікна

Додаткові опції

Природне освітлення гаража за допомогою вікон - це додаткова перевага. Ми пропонуємо кілька типів вікон.

За бажанням клієнта вікна можуть поставлятися з декоративними пластиковими вставками у вигляді хреста або сонячних променів.

Вікна з декоративними елементами надають індивідуальність гаражним воротам. Такі ворота гармонійно вписуються в архітектуру приватних будинків і котеджів, доповнюючи і підкреслюючи їх сучасний зовнішній вигляд.

Системи замикання воріт

Додаткові опції

Важливим достоїнством воріт є надійна система обмеження доступу. За вибором замовника можна встановити засув зсередини або спеціальний ригельний замок, що дозволяє відкривати ворота і зовні. Замок забезпечує надійне замикання гаражних воріт, легко монтується і має естетичний зовнішній вигляд. У замку передбачена можливість підключення пристрою розблокування електроприводу. У разі відключення електроенергії з його допомогою можна перевести ворота на ручне управління.

Вентиляційна решітка для гаражних воріт

Додаткові опції

Вентиляційна решітка забезпечує природне провітрювання приміщення і може встановлюватися у ворота, до яких пред'являються особливі вимоги органами пожежної безпеки.

Компанія пропонує грати білого і чорного кольору із захисними москітними сітками і можливістю закриття вентиляційних отворів.

★ Гаражні ворота Львів


Більше статтей...
Термін виконання:
Термін виконання
  Вікон в білому кольорі 10 днів,  |   Ролокасет 5 днів,  |   Жалюзі 4 дні,  |   Штучного каменю 10 днів,  |   Тканевих ролет 5 днів,  |   Москітних сіток 2 дні,  |   Підвіконників 3 дні,  |   Натурального каменю мармур, граніт 7 днів,  |   Ціни на вікна,  |   Ціни на ролокасети,  |   Ціни на гаражні ворота,  |   Ціни на підвіконня,  |   Ціни на жалюзі,  |   Ціни на штучний камінь,  |   Ціни на москітні сітки,  | Детальніше...
   |   
Банер
Банер

пошук по сайту

Мансардні вікна

Банер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури