Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Весенние тёплые скидки во Львове на нашу продукцию. Выгодное по цене предложение на окна REHAU. Цены на жалюзи снижены. Скидки на ролокассеты, роллеты высокого качества. Цена также понижена на подоконники из искусственного камня - теперь по новой, еще более доступной цене.

ОКНА-30% РОЛОКАССЕТЫ-14% ПОДОКОННИКИ-20%

ПРЕДЛОЖЕНИЕ С 15.04.2024 по 25.04.2024

ВСЕ БУДЕТ УКРАИНА

Берегите себя и будьте живы!

Roletu

garagni vorota

Ворота гаражные

Ворота МОЖЛИВОСТІ

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

Секційні ворота АЛЮТЕХ:Можливості гаражних воріт

додаткові можливості для вашого комфорту

Облаштовуючи свій будинок, ми прагнемо продумати все до дрібниць, адже найчастіше саме невеликі деталі привносять комфорт і зручність в наш будинок. А як же гараж? Стереотипна думка про те, що гараж - це технічна споруда, до якої не зовсім застосовні поняття «комфорт» і «краса», вже давно застарів. Допомагають його розвіяти секційні ворота АЛЮТЕХ, які гармонійно впишуться в загальну архітектуру будинку, надійно захищаючи ваш гараж, а особливі деталі воріт, такі як вбудована хвіртка, вікна, вентиляційні грати, відкриють додаткові можливості для вашого комфорту.

Скільки разів на день ми відкриваємо і закриваємо гараж? Як мінімум два. А якщо необхідно зайти в гараж для того, щоб взяти велосипед або який-небудь інструмент? Погодьтеся, в таких ситуаціях не хочеться кожен раз приводити в рух всю конструкцію воріт. Вихід очевидний - вбудована хвіртка, наявність якої збільшує ресурс секційних воріт, а також значно економить час.

Група компаній  АЛЮТЕХ, провідний виробник секційних воріт, піклується про те, щоб ворота з вбудованою хвірткою зберегли такі ж міцнісні характеристики, як і цілісна конструкція. Хвіртка, а також отвір у воротах обрамляються посиленими алюмінієвими профілями. Це значно підвищує надійність і міцність усієї конструкції. Притвор між полотном воріт і хвірткою оснащений полімерним ущільнювачем.

Для забезпечення протизламних властивостей в секційних воротах з хвірткою АЛЮТЕХ використовується антивандальна алюмінієва ручка з міцним корпусом, вбудованим в полотно хвіртки. Дане конструктивне рішення забезпечує високу стійкість полотна хвіртки до ударних навантажень і спроб злому в місці розташування замку. При цьому хвіртка оснащена дотягувачем, який автоматично закриває її, роблячи процес закриття плавним.

У всі автоматичні секційні ворота АЛЮТЕХ з хвірткою встановлені вбудовані датчики положення хвіртки. Вони відключають електропривод у випадку, якщо хвіртка залишилася відкритою або прочиненими, що виключає можливість механічного пошкодження хвіртки або травмування людини. Крім того, датчики встановлюються на всі хвіртки і в воротях з ручним управлінням. Це дуже зручно, оскільки дозволяє уникнути демонтажу елементів воріт для установки датчиків, якщо в процесі експлуатації ви захочете автоматизувати ворота.

В даний час вбудовані хвіртки розрізняються по висоті порогу. Група компаній АЛЮТЕХ пропонує наступні варіанти вбудованих хвірток:

• зі стандартним порогом (168 мм). Таку хвіртку можна встановити в гаражні ворота шириною до 5 м;

• з низьким порогом (90 мм). Така хвіртка більш зручна в експлуатації, проте встановити її можна на гаражні ворота шириною до 4,5 м

У разі якщо поряд з воротами є додатковий вхід в гараж, можна розмістити хвіртку близько секційних воріт. Виконані в єдиному стилі, хвіртка та секційні ворота АЛЮТЕХ гармонійно вписуються в фасад будівлі, ідеально доповнюючи один одного. Хвіртка, як і ворота, виготовляється з сендвіч-панелей, а також обрамляється алюмінієвим профілем. Для забезпечення максимальної сумісності з воротами розмір, колір і малюнок панелей підбираються індивідуально для кожної хвіртки. Універсальна конструкція робить можливою установку хвіртки не тільки в безпосередній близькості від секційних воріт, але і дозволяє вбудувати її в фасад будівлі.

Безпека секційних воріт також забезпечена з декількох сторін. По-перше, конструкція сендвіч-панелей виключає можливість защемлення пальців між секціями воріт. По-друге, спільно з кожної пружиною встановлюється спеціальний пристрій, який надійно блокує полотно у разі поломки пружини і запобігає його падіння. Крім того, у воротах АЛЮТЕХ гарантований захист від попадання в пастку, захист від з давлення і від підйому людини при використанні електроприводу.

Ми вже звикли до того, що в гаражі може бути тільки штучне освітлення. Як відомо, від звичок, що не приносять користь, краще позбавлятися! Завдяки додатковим можливостям від АЛЮТЕХ - вікнам, вбудованим в ворота, ви будете отримувати природне освітлення гаража з вулиці. Вікна можуть поставлятися з хрестоподібними декоративними вставками або із вставками у вигляді сонячних променів, що додасть індивідуальність вашим гаражним воротам. Ви можете підібрати найбільш відповідний до зовнішнього вигляду будинку варіант вікон в гаражі.

При цьому убезпечити від вихлопних газів автомобіля в гаражі і забезпечити постійну циркуляцію повітря допоможуть вентиляційні решітки, вбудовані в полотно воріт. Вони забезпечать природне провітрювання приміщення, а їх захисні москітні сітки не дозволять комахам атакувати ваш гараж.

Всі ці приємні дрібниці зроблять більш комфортним використання секційних воріт АЛЮТЕХ, які створені не тільки для того щоб захищати, але й прикрашати. Широка кольорова гамма панелей секційних воріт АЛЮТЕХ дозволяє вписати їх практично в будь екстер'єр. Ворота можуть бути пофарбовані в будь-який з кольорів за шкалою RAL, ви можете продублювати колір вхідних дверей або покрівлі або підібрати ворота під колір стін. При цьому абсолютно неважливо, в якому стилі виконаний ваш будинок: ворота АЛЮТЕХ зможуть ефектно підкреслити стиль hi-tech і гармонійно вписатися в класику.

Новинкою Групи компаній АЛЮТЕХ є секційні ворота, імітують текстуру дерева. Вони виконані в трьох колірних варіантах: золотий дуб, темний дуб і вишня. Тепер у вас на озброєнні повний спектр кольорів, який доповнюється різноманітністю фактур панелей для секційних воріт. Ви можете вибрати ворота з гладкою або фактурною поверхнею: мікрохвиля, гофр або фільонка.

Гарантією того, що секційні ворота ще довго будуть радувати вас своїми функціональністю і зовнішнім виглядом, є їх особлива міцність. Вона забезпечується завдяки надійності кожного елемента воріт, а також спеціальної конструкції сендвіч-панелей. Високі антикорозійні властивості секційних воріт АЛЮТЕХ гарантуються за рахунок виготовлення сендвіч-панелей з сталевої оцинкованої стрічки з високоякісним лакофарбовим покриттям, а також застосування забарвлених бічних накладок і комплектуючих з нержавіючої сталі. Тепер ваш гараж під надійним захистом!

Для Групи компаній АЛЮТЕХ, провідного виробника секційних воріт, в питанні створення вашого комфорту та зручності немає дрібниць. Кожна деталь в секційних воротах АЛЮТЕХ на крок наближає нас до еталону надійності, комфорту і краси. Навіщо зупинятися на півдорозі? Дозвольте вашому гаражу з технічної споруди перетворитися на повноцінний елемент будинку, який, безсумнівно, стане предметом вашої гордості!

Додаткові можливості гаражних воріт АЛЮТЕХ

Секционные гаражные ворота - безупречный дизайн

Секционные ворота АЛЮТЕХ - воплощение эргономичностиАЛЮТЕХ гаражные ворота безупречного качества

Секционные ворота АЛЮТЕХ - воплощение эргономичности АЛЮТЕХ безупречные гаражные ворота
Сказать о том , что гараж - это дом не только для автомобиля , но и для водителя , не будет преувеличением . И в этом доме все должно быть просчитано до мелочей. А ворота - в первую очередь . Группа компаний АЛЮТЕХ предлагает современные секционные ворота , которые многие владельцы гаражей уже назвали воплощением эргономичности.

И это не пустые слова . Ворота АЛЮТЕХ идеально вписываются в общую архитектуру здания и , что самое главное , надежно защищают ваш гараж от непрошеных гостей . Разработчики АЛЮТЕХ позаботились о максимальном комфорте своих клиентов и оборудовали ворота встроенной калиткой , окнами и вентиляционной решеткой .

Красиво снаружи ...

Гармония архитектуры достигается , прежде всего , благодаря цвету , поэтому стоит позаботиться о том , чтобы цветовое решение ваших гаражных ворот соответствовало общему стилю дома . Сегодня это возможно , поскольку Группа Компаний АЛЮТЕХ предлагает широкую гамму цветов: вы можете выбрать любой вариант по шкале RAL. Ворота также могут имитировать текстуру дерева в трех вариантах : золотой дуб , темный дуб и вишня , что по достоинству оценят любители деревянных домов. Разнообразие цветовых решений дополняется многообразием фактур панелей для секционных ворот ( микроволна , гофр или филенка ) . Теперь вы можете гармонично сочетать цвет ворот с цветом стен , входных дверей или кровли. В каком бы стиле не был выполнен дом , такие ворота выгодно подчеркнут любое архитектурное решение - от ар -деко до самых современных направлений. Лицевая поверхность панелей имеет тиснение woodgrain ( текстура дерева) , что позволяет скрыть на полотне ворот мелкие царапины , которые могут появиться в процессе эксплуатации воротной системы .

... И надежно изнутри

Весомым аргументом, подтверждающим качество секционных ворот АЛЮТЕХ , является их исключительная прочность и надежность. Эти характеристики определяются , в первую очередь , значительной толщиной ( 45 мм) сэндвич - панелей , а также их особой конструкцией , при которой внешний и внутренний стальные листы каждой панели соединяются в надежный замок , образуя замкнутый контур . На жесткость панелей влияет и плотность их наполнителя: выбирая пенополиуретан с повышенной плотностью ( 46-47 кг/м3) , АЛЮТЕХ обеспечивает своим воротам гарантированную устойчивость к деформации . Все эти факторы определяют устойчивость секционных ворот АЛЮТЕХ к ветровым , ударным , статической нагрузкам и исключают возможность расслоения панелей ( что принципиально важно для больших и тяжелых ворот) .
Сэндвич - панели ворот изготовлены из стальной оцинкованной ленты с высококачественным лакокрасочным покрытием, обладает антикоррозийными свойствами. При изготовлении ворот также применяются окрашенные боковые накладки и комплектующие из нержавеющей стали. Надежные материалы и специальная конструкция дают в результате 100 % - ную защиту вашего гаража.

Въезд через ворота , вход/выход - через калитку

Для тех , кто ценит свое время и бережет ресурс ворот , АЛЮТЕХ предлагает секционные ворота со встроенной калиткой . Калитка , а также отверстие в воротах обрамляются усиленными алюминиевыми профилями . Это значительно повышает надежность и прочность всей конструкции. Притвор между полотном ворот и калиткой заполнен полимерным уплотнителем .

Все автоматические секционные ворота АЛЮТЕХ с калиткой оборудованы встроенными датчиками положения калитки . Этот полезное устройство отключает электропривод в случае , если калитка осталась открытой или приоткрытой , что исключает возможность механического повреждения калитки или травмированию клиента . Такие датчики устанавливаются на все калитки и в воротах с ручным открыванием. Это позволяет избежать демонтажа элементов ворот для установки датчиков , если в процессе эксплуатации вы захотите автоматизировать ворота .

Одним из элементов противовзломной системы ворот с калиткой является антивандальная алюминиевая ручка с прочным корпусом , встроенная в полотно калитки . Кроме того , калитка оснащена доводчиком , который автоматически закрывает ее , причем делает это плавно и аккуратно.

Встроенные калитка в воротах АЛЮТЕХ различаются высотой порога . Вы можете заказать модель :

- Со стандартным порогом ( 168 мм). Идеально подходит для гаражных ворот шириной до 5 м ;
- С низким порогом (90 мм ) . Очень удобна в эксплуатации , однако установить ее можно на гаражные ворота шириной до 4,5 м

Если рядом с воротами есть дополнительный вход в гараж , можно установить калитку у секционных ворот. Калитка , как и сами ворота , изготавливается из сэндвич - панелей и обрамляется высококачественным алюминиевым профилем. Для обеспечения максимальной совместимости с воротами размер , цвет и рисунок панелей подбирается индивидуально для каждой калитки . Универсальная конструкция делает возможным установку калитки не только в непосредственной близости от секционных ворот , но и позволяет встроить ее в фасад здания.

Безопасность превыше всего!

Конструкция сэндвич - панелей исключает возможность защемления пальцев между секциями ворот. Кроме того , совместно с каждой пружиной устанавливается специальное устройство, которое надежно блокирует полотно в случае поломки пружины и предотвращает его падение . И это не все преимущества: в воротах АЛЮТЕХ тщательно продуманная система защиты от попадания в ловушку , а также защита от сдавливания и от подъема человека при использовании электропривода. При этом все устройства безопасности входят в базовую комплектацию секционных ворот АЛЮТЕХ .


Да будет свет !

Хорошие новости для тех , кому в гараже не хватает естественного освещения с улицы ! Теперь это возможно благодаря окнам , встроенным в секционные ворота АЛЮТЕХ . И здесь не обошлось без эстетики : окна декорированы крестообразными вставками или вставками в виде солнечных лучей.

Кроме естественного освещения в вашем гараже благодаря специальным вентиляционным решеткам , встроенным в полотно ворот , всегда будет циркулировать свежий воздух , а вот комарам , мухам и другим насекомым вход в гараж запрещен - решетки снабжены москитными сетками.

Безупречный дизайн секционных гаражных ворот

Практичні гаражні ворота

К сожалению, этот материал еще не переведен, мы переведем его в ближайшее время

Секційні ворота АЛЮТЕХ цінують ваш час!Практичні гаражні ворота АЛЮТЕХ

Секційні ворота, що виконують побажання господарів одним натисненням кнопки брелока, - це вже не фантастика, а необхідність для кожного, хто має автомобіль, прагне до комфорту і цінує свій час. Саме тому раціональні проектувальники, створюючи грамотні архітектурні проекти, споконвічно передбачають в сучасних будинках секційні автоматичні ворота. Тут виникає питання: як вибрати ворота, які не зажадають в майбутньому додаткових коштів і часу на ремонт, утеплення або заміну, одним словом, ворота, які цінують ваш час?

Група компаній АЛЮТЕХ, провідний виробник секційних воріт, розкриває секрети виробництва гаражних воріт для того, щоб у вас залишився тільки одне питання: як розпорядитися зекономленими засобами та часом?

Полотно секційних воріт АЛЮТЕХ складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Кожна секція - це тришарова сендвіч-панель: сталеві стінки і пінополіуретан між ними. При цьому пінополіуретан, яким заповнюються сендвіч-панелі, не містить фреону, а це говорить про екологічність гаражних воріт.

Головне в секційних воротах - це конструкція і товщина сендвіч-панелі. Особливість конструкції сендвіч-панелі АЛЮТЕХ полягає в тому, що зовнішній і внутрішній сталеві листи з'єднуються в надійний замок, утворюючи замкнутий контур. Значна товщина сендвіч-панелі (45 мм) забезпечує високу стійкість до вітрових і ударних навантажень. На жорсткість полотна секційних воріт впливає також наповнювач: вибираючи пінополіуретан з підвищеною щільністю 46-47 кг/м3, АЛЮТЕХ забезпечує своїх воріт унікальну стійкість до деформації. Навіть через десять років експлуатації воротам не загрожує розшарування і викривлення зовнішнього контуру.

У вас опалювальний гараж і вас хвилює питання: як буде "відчувати" себе автомобіль в умовах суворої зими? Секційні ворота АЛЮТЕХ здатні зберігати тепло усередині гаража при самих сильних морозах, завдяки товщині сендвіч-панелей і ущільнення по всьому периметру воріт. І це доведений факт! За результатами досліджень в лабораторіях СПбГАСУ (Санкт-Петербург, Росія) та Науково-дослідного інституту НІСД (Болгарія) встановлено: секційні ворота АЛЮТЕХ можна застосовувати навіть у районах Крайньої Півночі.

Якщо ж сильний мороз у ваших широтах буває нечасто, то антикорозійний захист актуальна скрізь, особливо в прибережних районах. Щоб поліпшити антикорозійні властивості панелей АЛЮТЕХ, на сталеву стрічку наноситься цинкове покриття (225 г / м ²), а з лицьової сторони панелі використовується двошарове полімерне покриття (грунт і емаль). Покриття товщиною 30-40 мкм надійно охороняє поверхню воріт від механічних пошкоджень і дії опадів. При цьому підвищена стійкість до корозії всієї конструкції секційних воріт АЛЮТЕХ забезпечується також за рахунок застосування забарвлених бічних накладок і комплектуючих з корозійно-стійких матеріалів. Випробування в науково-дослідницької лабораторії РУП «Інститут БЕЛНІЇС» показали, що і через 15 років експлуатації воріт сендвіч-панелі АЛЮТЕХ збережуть свою працездатність і привабливий зовнішній вигляд навіть в умовах підвищеної вологості, наприклад, на автомийках.

Конструкція воріт АЛЮТЕХ продумана досконально не тільки з позицій функціональності, але і з точки зору безпеки для користувача. Сендвіч-панелі в секційних воротах АЛЮТЕХ з'єднані так, що защемить пальці неможливо, а всі комірні пружини обов'язково забезпечуються спеціальним пристроєм, який не дозволить полотну впасти у випадку поломки. Гаражні ворота АЛЮТЕХ відповідають вимогам європейських стандартів безпеки, що підтверджено протоколом випробувань, проведених європейською акредитованою лабораторією. Наявність протоколу дозволяє наносити на гаражні ворота АЛЮТЕХ маркування СЕ, яка обов'язкова в країнах Євросоюзу.

І нарешті, останній штрих! Вам не доведеться шукати компроміси, підбираючи ворота під архітектурний стиль будинку. Можливість забарвити воріт а АЛЮТЕХ в будь-який колір за шкалою RAL дозволить добитися ідеального поєднання кольорів вікон, покрівлі та фасаду будівлі, підкреслить архітектуру як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу в класичному виконанні. Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) секційні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом, запропонованим ринком.

Зручно та надійно з гаражними воротами Алютех

Еще статьи...
Сроки изготовления:
Сроки изготовления
Окон цвет профиля белый 10 дней, | Роллокасеты Рольставни 5 дней, | Жалюзи 4 дня | Искусственного камня 10 дней, | Тканевых ролет 5 дней, | Москитных сеток 2 дня | Подоконников 3 дня, | Натуральный камень мрамор, гранит 7 дней | Подробнее...
   |   
Баннер
Баннер

Поиск по сайту

Мансардні вікна

Баннер

Вікна з профілю REHAU, надійність та економічність.

Вікна REHAU, це наш вибір у Львові. До кожного об’єкту є індивідуальні вимоги: від високоенергоефективного до економічного вигідного. Серед асортименту нашої продукції Ви знайдете потрібний Вам продукт, як для нової будівлі, так і реконструкції вже існуючої, для приватних чи багатоквартирних будинків, для об’єктного будівництва чи приватних споруд. Завдяки нашим системам Ви робите правильний вибір!

Вікна з профілю Рехау у Львові

Вікна REHAU підвищують безпеку та почуття комфорту Надійність вікон та дверей завдяки застосуванню спеціальних ручок, фурнітури та скла. Оптимальна геометрія профілю для посильного захисту від зламу Можливість використання посиленої фурнітури